23 Temmuz 2014, Çarşamba 19:01:45 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hersey yolunda kelimesi/cumlesi/metni Hintçe çevirisi
यह सब ठीक है    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hersey yolunda kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hersey yolunda kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hersey yolunda kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MESELE İ MÜSTEHİRE MESELE İ MÜSTEHİRE Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
GECIKTIRICI MESELE, BEKLETICI MESELE. DAVANIN GÖRÜLMESI SIRASINDA ORTAYA ÇIKAN VE HALLI DAVAYA BAKAN MAHKEMENIN YETKISI DIŞINDA KALAN MESELE. MESELÂ, ADLÎ BIR DAVANIN GÖRÜLMESI SIRASINDA IDÂRÎ YARGIYI ILGILENDIREN BIR KONUNUN ORTAYA ÇIKMASI VE GÖRÜLEN DAVAYA BUNUN ETKILI OLMASI DURUMU. BU ZAMAN IDÂRÎ DAVANIN SONUNA KADAR ADLÎ DAVA BEKLER VEYA AKSI DE OLABILIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : mecaze (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Cevizlik yer
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön