23 Ekim 2014, Perşembe 09:38:00 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu heyctek baka kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
للبحث heyctek    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada heyctek baka kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. heyctek baka kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan heyctek baka kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ŞERİAT ŞERİAT Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
DÎNÎ VE HUKUKÎ HÜKÜMLER, KURALLAR VE SISTEMLER. "... SIZLERDEN HER BIRINIZ IÇIN BIR YOL BIR ŞERIAT KILDIK, BIR YOL VE YÖNTEM GÖSTERDIK..." (5/48) BUYURULURKEN DE YINE ŞERIÂT VE ŞIR'AT KELIMESI KULLANILIR KI, YOL VE YÖNTEM, METOD ANLAMLARINADIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : hatv (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Adım adım yürümek, adım atmak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön