22 Kasım 2014, Cumartesi 16:05:11 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu heyctek baka kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
رؤية heyctek    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada heyctek baka kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. heyctek baka kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan heyctek baka kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MAHALLAT MAHALLAT Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MAHALLE KELIMESININ ÇOĞULUDUR, MAHALLELER. ŞEHIR VE KASABALARIN BÖLÜMLERI. YÖNETICISI MUHTAR VE IHTIYAR HEYETINDEN IBARET OLAN, BELEDIYE MECLISI ILE YEREL IDARENIN TEKLIFI VE VALININ TASDIKI ILE KURULAN BIR YEREL YÖNETIM BIRIMI. FAKAT MAHALLELER DIŞA KARŞI BIR TÜZELKIŞILIĞE SAHIP DEĞILDIR. BU KONUDA EN KÜÇÜK YEREL BIRIM KÖY TÜZELKIŞILIĞIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : başkurtça (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Bu Türkçeyle yazılmış olan Başkurt Türkçesi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön