25 Temmuz 2014, Cuma 19:01:32 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hoşgeldiniz kelimesi/cumlesi/metni Lehçe çevirisi
powitanie    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hoşgeldiniz kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hoşgeldiniz kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hoşgeldiniz kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
BAŞKASI YARARINA SÖZLEŞME BAŞKASI YARARINA SÖZLEŞME Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
YAPILAN AKIDDEN BIR ÜÇÜNCÜ ŞAHSIN YARARLANMASI SÖZKONUSU OLAN SÖZLEŞME, SÖZLEŞMEDEN DOĞAN YARARIN ÜÇÜNCÜ ŞAHSA AIDIYETININ KABULÜ.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : dinleniriz (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
RAHAT, istirahat etmek, Önemsenmek, öğüdü yerine getirilmek, Dinleme işine konu olmak:"Dinlenilmediğini zannetmesine onun galiba canı sıkılmıştı." R. N. Güntekin. Önemsenmek, öğüdü yerine getirilmek, Güç kazanmak için çalışmaya ara vermek, yorgunluğunu gidermek, istirahat etmek:"Pervin biraz dinlendikten sonra ayağa kalktı." P. Safa, Bazı yiyecek ve içeceklerin tadını arttırmak, kolay pişmesini sağlamak gibi sebeplerle bir süre bekletmek, Güç kazanmak için çalışmaya ara vermek, yorgunluğunu gidermek, istirahat etmek, Dinleme işine konu olmak, TESE ÜL, Dinlenmek (II) işi, istirahât, Dinlenmek işi, istirahat:"Kendisine bir yere oturup dinlenmeyi teklif ettim." A. Haşim, Dinlenmek işi, istirahat, Dinlenmek işi,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön