01 Mart 2015, Pazar 17:07:05 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hobin nedir kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
ما هي هوايتك    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hobin nedir kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hobin nedir kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hobin nedir kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KAZUİSTİK KAZUİSTİK Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MESELECI, OLAYCI. OLAYLARDAN HAREKETLE GENEL KURALLARA GIDILEN BIR METOD, MESELECI METOD. ISLÂM HANEFI HUKUK MEZHEBININ VE GÜNÜMÜZDE INGILIZ-AMERIKAN HUKUK SISTEMININ BENIMSEYIP IZLEDIĞI BIR YÖNTEM. CASE LAW DIYE DE ANILAN OLAYLAR HUKUKU VEYA ESKI IFADESI ILE FETVÂ VE VÂKIÂT SISTEMI BU METODUN BIR ÜRÜNÜDÜR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : siymek (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
İşemek Siymek işi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön