22 Kasım 2014, Cumartesi 10:41:11 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hodam kelimesi/cumlesi/metni Almanca çevirisi
1-) borretsch
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hodam kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hodam kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hodam kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
RAKABE RAKABE Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KURU MÜLKIYET, ÇIPLAK MÜLKIYET. BIR ARAZININ ASIL MÜLKIYETI. MÎRÎ ARAZIDE DEVLET RAKABE VE VATANDAŞ (REÂYÂ) DA ZIRÂÎ IŞLETME HAKKINA SAHIPTI. RAKABE VE ISTIFADE HAKKI BIR ELDE BULUNUYORSA ORADA TAM MÜLKIYET SÖZKONUSUDUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : müterakki vergi (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Artan oranlı vergi Matrah arttıkça oranı yükselen vergi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön