31 Ocak 2015, Cumartesi 13:31:25 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu hosgeldin kelimesi/cumlesi/metni Romence çevirisi
hosgeldin    
 
hosgeldin kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Bir misafiri/ziyaretçiyi geldiğinde karşılarken kullanılan söz
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada hosgeldin kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. hosgeldin kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan hosgeldin kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SEÇMEN KÜTÜĞÜ SEÇMEN KÜTÜĞÜ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
SEÇIM KÜTÜĞÜ VEYA SEÇMEN LISTESI DE DENILIR. SEÇME HAKKI OLAN VATANDAŞLARIN TEKER TEKER HÜVIYETLERINI VE KISA HAL SICILINI IÇEREN KÜTÜK. ŞIMDILERDE BILGISAYARA YÜKLENEN VE TEKER TEKER SEÇMENLERI TANIMLAYAN LISTE. BUNUN TEMELDE OLUŞMASI IÇIN BIR GENEL SEÇIM YAPILMAKTA. SONRAKI DEĞIŞIKLIKLER BURAYA IŞLENMEKTEDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kaslaşma (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kaslaşmak durumu Kas durumuna gelmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön