01 Kasım 2014, Cumartesi 07:14:01 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu how are you honey kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
nasıl sen tatlım    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada how are you honey kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. how are you honey kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan how are you honey kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
DijitalAnolog Çevirme DijitalAnolog Çevirme Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Bilgisayar Terimi )  ( Rastgele Bilgisayar Terimi )
Bilsayarın hafızasında herhangi bir şekilde depolanmış örnekler sayısal olarak işlenip, analog sinyallere çevrilir. Bu sinyallerinde uygun bir cihaza iletilmesiyle hafızadaki o verinin temsil ettiği sesi duyarız.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : çıkıntısı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Evlere sonradan ilave edeilen oda üflemeli çalgılarda veya org borularında kamış, tahta veya metalden yassı parça kaş Böceklerin ağzında küçük dilin önünde bulunan bölüm Bir yüzeyde ileri doğru çıkan bölüm Bir metni düzeltmek veya ona bir şey eklemek için satır dışına yazılan yazı, çıkma Kambur Bir yüzeyde ileri doğru çıkan bölüm:"Gırtlağının çıkıntısı, hiddetli bir adamın yumruğu gibi titriyordu." Y. K. Karaosmanoğlu
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön