21 Ekim 2014, Salı 16:33:35 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu idil in anlamı kelimesi/cumlesi/metni Felemenkçe çevirisi
idylle van betekenis    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada idil in anlamı kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. idil in anlamı kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan idil in anlamı kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
VADELİ SATIŞ VADELİ SATIŞ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TARAFLARDAN BIRISININ EDIMINI BELLI BIR SÜRE SONRA YERINE GETIRMESINI IÇEREN SATIŞ, TAKSITLI SATIŞ. MESELÂ SELÂM AKDINDE PARA PEŞIN, MAL ISE VÂDELIDIR. BAZAN DA MAL HEMEN VERILIR PARASI ISE SONRA TESLIM EDILIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : MÜSEVVİD (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Resmi dairede kâtip Müsvedde yapan, ilk nüshaları yazan, temize çekilecek olan yazıyı yazan
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön