26 Ekim 2014, Pazar 06:22:09 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu isim ne kelimesi/cumlesi/metni Korece çevirisi
어떤 이름    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada isim ne kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. isim ne kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan isim ne kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MUAYENE MUAYENE Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KONTROL, DENEME, GÖZDEN GEÇIRME. TRAFIKTE ARAÇLARIN BELIRLI ZAMAN ARALIKLARI ILE KONTROLDEN GEÇMESI. GENELLIKLE ÜÇ YILDA BIR MUÂYENESININ YAPILMASI VE TRAFIĞE ÇIKMAYA MÜSAIT OLUP OLMADIĞININ DENETLENMESI. BU DENETLEME VE MUÂYENE IŞININ YAPILDIĞI YERE DE MUÂYENE ISTASYONU DENILIR. KTK MD. 3.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kıvraklaşma (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kıvraklaşmak işi veya durumu Kıvrak duruma gelmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön