23 Nisan 2014, Çarşamba 12:21:26 İyi Günler !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu isim sorma kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
تسأل عن أسماء    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada isim sorma kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. isim sorma kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan isim sorma kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

TEOKRASİ TEOKRASİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TANRIYA MENSUB, TANRI ILE ILGILI. DINE BAĞLI DEVLET YÖNETIMI. HIRISTIYANLIK VE KILISE KONTROLÜNDEKI YÖNETIM. ISLÂM'DA YER YÜZÜNÜN YÖNETIMI BELLI BIR SINIFA VEYA SIRF DIN ADAMLARI KONTROLÜNE VERILMEDIĞINDEN VE YÖNETENLERIN DE MUKADDES BIR KIŞILIĞI OLMADIĞINDANDIR KI, TEOKRASI SÖZKONUSU DEĞILDIR.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : taya (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
örülmüş ot yığını Ot yığını Dadı
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish