21 Eylül 2014, Pazar 11:05:26 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu isim sorma kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
طلب أسماء    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada isim sorma kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. isim sorma kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan isim sorma kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
GELİR ORTAKLIĞI SENETLERİ GELİR ORTAKLIĞI SENETLERİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KÖPRÜ, BARAJ, ELEKTRIK SANTRALI, KARAYOLU, DEMIRYOLU, TELEKOMÜNIKASYON SISTEMLERI ILE SIVIL KULLANIMA YÖNELIK DENIZ VE HAVA LIMANLARI ILE BENZERLERINDEN, KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA AIT OLANLARININ GELIRLERINE, ORTAK OLUNMASI IÇIN ÇIKARILAN SENETLERDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : stator (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Duruk
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön