21 Nisan 2014, Pazartesi 05:03:56 Günaydın !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu iskemik-gliotik kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
ischemic - gliotic    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada iskemik-gliotik kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. iskemik-gliotik kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan iskemik-gliotik kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

MİSYONER MİSYONER Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
DIN PROPAGANDASI YAPAN KIMSE HIRISTIYANLIĞI YAYMAK IÇIN FAALIYET GÖSTEREN PROPAGANDISTLER. YAHUDILIK IÇE KAPALI BIR DINDIR VE BIR PROPAGANDA IÇERMEZ. ISLÂMIYET ILIM VE TEBLIĞ ILE KENDISINI KARŞISINDAKINE TEBLIĞ EDER, KABUL IÇIN ZORLAYICI BIR NITELIĞI YOKTUR. AMA HIRISTIYANLIK SIRF PROPAGANDAYA DAYANIR VE BU UĞURDA ÖZEL OKULLAR, CIZVIT TEŞKILÂTLARI VS. KURMUŞLARDIR. MESELÂ YAHOVA ŞAHITLERI, KILISELERIN IDARE ETTIĞI KOLEJLER. MISYON ŞEFI: YABANCI TEMSILCILIKLERDE DIPLOMATIK UNVAN TAŞIYAN GÖREVLILERDEN EN ÜST UNVAN SAHIBI VE EN KIDEMLI KIMSE. MESELÂ BÜYÜKELÇI VEYA ELÇI GIBI.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : ilköğrenim (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
İlköğretim
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish