19 Eylül 2014, Cuma 06:58:19 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu kalimera kelimesi/cumlesi/metni Yunanca çevirisi
kalimera    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada kalimera kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. kalimera kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan kalimera kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MARKA MARKA Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
NIŞAN, ALÂMET, IŞARET. BIR MALI EMSALLERINDEN AYIRT ETMEK IÇIN KULLANILAN ISIM VE IŞARET. BU, FIKRÎ HUKUKÇA KORUNMUŞ VE KIŞI MARKA ÜZERINDE BIR KISIM HAKLARA SAHIP KABUL EDILMIŞTIR. BUNUN DA UYGULAMADA ÇOK ÇEŞIDI VARDIR VE HEPSI DE HUKUK TARAFINDAN KORUNMUŞTUR. MESELÂ; TICÂRÎ MARKALAR, FABRIKA MARKALARI... VS. GIBI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : iğne deliği (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
İğnenin arkasında iplik geçirilen delik yurdu cuhale CEVZEL SİMM
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön