01 Kasım 2014, Cumartesi 15:11:28 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu kalimera kelimesi/cumlesi/metni Yunanca çevirisi
Καλημέρα    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada kalimera kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. kalimera kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan kalimera kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KUL HAKKI KUL HAKKI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
INSAN HAKKI, INSANLARIN KARŞILIKLI ILIŞKILERINDEN DOĞAN VE BIRBIRLERI ÜZERINDEKI HAKLARI. BUNU DIN VE HUKUK SISTEMLERI GÜVENCE ALTINA ALMIŞTIR. KUL HAKKI, ÜZERINDE BORÇLU GIDENLERIN, ÖLENLERIN ÖTE DÜNYADAKI SORUMLULUKLARIN AĞIR OLDUĞU MÜSLÜMANLIKTA BELIRTILMEKTEDIR. YENI HUKUK SISTEMLERINDE IŞIN BU YÖNÜ ÜZERINDE DURULMAMAKTADIR. HADISTE "YERYÜZÜNDEKILERE MERHAMET ETMEYENE GÖKTEKI DE MERHAMET ETMEZ" VEYA "ACIMAYANA ACINMAZ" BUYURULURKEN KIŞININ KUL HAKLARINA SAYGILI OLMASI ÜZERINDE HASSASIYETLE DURULMUŞ OLMAKTADIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : kalimera ne demek -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : milletleşmek (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
uluslaşmak Millet durumuna gelmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön