23 Kasım 2014, Pazar 20:37:56 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu kardeşim kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
شقيق    
 
kardeşim kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
AHİ,
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada kardeşim kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. kardeşim kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan kardeşim kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
YARGILAMA HUKUKU YARGILAMA HUKUKU Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MUHAKEME HUKUKU. BIR HUKUK VEYA CEZA YARGILAMASININ BAŞINDAN SONUNA KADAR NASIL YÜRÜTÜLECEĞINI GÖSTEREN PROSEDÜR HUKUKU, MUHAKEME TARZINI BELIRLEYEN HUKUK. BU HUKUK DALINA ISLÂM HUKUKUNDA AHKÂMÜ'L-KAZÂ VEYA EDEBÜ'L-KÂDÎ DENIR. ORADA USÛL HUKUKU DENILINCE FIKIH USÛLÜ, ISLÂM HUKUK METODOLOJISI ANLAŞILIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : su tası (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
paç Çeşmelerden su içmeye yarar, özel yapılmış kap
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön