23 Nisan 2014, Çarşamba 22:56:05 İyi Geceler !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu kardeşim kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
شقيق    
 
kardeşim kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
AHİ,
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada kardeşim kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. kardeşim kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan kardeşim kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

SELAHİYETSİZ TEMSİL SELAHİYETSİZ TEMSİL Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
YETKISI OLMADIĞI HALDE BIRISINI TEMSIL. ONAY VE OLUR OLMADAN YAPILAN TEMSIL. KAMU HIZMETINDE ONAY OLMADAN BIRISINI TEMSILE KALKIŞMA. ÖZEL HUKUKTA DA YINE BIR KIMSENIN ONAYI ALMADAN BIR BAŞKASININ, ONUN ADINA HAREKET ETMESI.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : asma yaprağı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
kefene hilb Zeytinyağlı ve etli sarma yapmakta kullanılan üzüm yaprağı
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish