26 Kasım 2014, Çarşamba 07:10:10 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu kendine iyi bak kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
رعاية    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada kendine iyi bak kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. kendine iyi bak kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan kendine iyi bak kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MİSLİ OLMAYAN MAL MİSLİ OLMAYAN MAL Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BUNA GAYR-I MISLÎ MAL DA DENILIR. FERDI ILE MUAYYEN MALLARDIR. BENZERI, PIYASADA PEK BULUNMAYAN VEYA BULUNSA DA BIRBIRINDEN FARKLI NITELIKLERI OLAN MALLAR. MESELÂ RESIM TABLOSU, VAZO VS. GIBI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : maden yeri (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
ergene,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön