30 Eylül 2014, Salı 13:19:56 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu kesemde bereket kelimesi/cumlesi/metni Azerice çevirisi
1-) kisəmi bərəkət
2-) kisəmi bərəkət
3-) kisəmi bərəkət
4-) kisəmi bərəkət
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada kesemde bereket kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. kesemde bereket kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan kesemde bereket kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
REFERANS FİYAT REFERANS FİYAT Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
YENI HISSE PAZARI'NDA VE RÜÇHAN HAKKI PAZARI'NDA UYGULANAN, HISSE SENETLERININ IŞLEM GÖREBILECEĞI ÜST VE ALT FIYAT LIMITLERININ VE FIYAT ADIMLARININ BELIRLENMESINDE ESAS TEŞKIL ETMEYEN, FIYAT TESCIL EDILINCEYE KADAR MARJ UYGULANMAYAN YALNIZCA TEORIK DEĞER OLARAK GERÇEKLEŞECEK IŞLEMLERE FIYAT BAKIMINDAN REFERANS VERME AMACI ILE AÇIKLANAN FIYATTIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : deli güllabicisi (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
bakınız: güllâbici
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön