21 Aralık 2014, Pazar 15:29:53 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu kesin değil kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
unclear    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada kesin değil kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. kesin değil kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan kesin değil kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ŞARTLA SALIVERME ŞARTLA SALIVERME Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MEŞRÛTEN TAHLIYE. MAHKÛMLARIN, CEZALARININ BIR KISMINI ÇEKTIKTEN SONRA GERI KALAN KISMINI ÇEKTIRMEDEN, INFAZ EDILMEDEN ŞARTLA SALIVERILMELERI. BURADAKI ŞARTTAN MAKSAD, INFAZ EDILMEYEN CEZA SÜRESI IÇERSINDE HERHANGI BIR SUÇ IŞLENMEDIĞINDE CEZANIN BU KISMININ BIR DAHA INFAZININ SÖZ KONUSU OLMAYACAĞI ŞARTIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : dış pazarlama (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Başka ülkelere birtakım ürünleri satma, bu yolla ticaret yapma
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön