20 Ağustos 2014, Çarşamba 23:28:15 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu konulu sex kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
on sex    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada konulu sex kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. konulu sex kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan konulu sex kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
PARLAMENTO PARLAMENTO Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
HALKIN SEÇIMIYLE OLUŞAN YASAMA MECLISI. KANUNLARI YAPMAKLA YETKILI MECLIS. MODERN HUKUKTA HUKUKUN KAYNAĞI VE HAKIMIYET HALK OLUNCA ONLARI YÖNETECEK KANUNLARI DA ONLARIN TEMSILCILERI YAPMAKTADIR. ISLÂM HUKUKUNDA HUKUKUN TEMEL ILKELERI ALLAH VE RASÛLÜNCE KONULMUŞTUR. ANCAK TOPLUMUN YÖNETIMI IÇIN GEREKLI YENI KANUNLARI VE SAIR KURALLARI O TEMEL KURALLARA, ILKELERE AYKIRI OLMAMAK ÜZERE YÖNETICILER ÇIKARABILIRLER. BUNLAR HUKUKÇULAR, ICMADA BULUNANLARIN KARARLARI, ASHÂB-I HAL VE'L-AKD ADI ILE ANILANLARIN KARARLARI, FERMANLAR VE KANUNNÂMELER ŞEKLINDE OLABILIR. ÇÜNKÜ O SISTEMDE YÖNETIMIN ADININ ŞU OLACAĞI BELIRTILMEMIŞTIR. MECELLEDEKI IFADESI ILE "RAIYYE ÜZERINDE TASARRUF MASLAHATA MENUTTUR." KAMU YARARI NASIL BIR YÖNETIMI GEREKTIRIYORSA O YÖNETIM TOPLUM IÇIN YETERLIDIR. HUKUKUN GENEL ILKELERINDEN, HÜKÜMLERDEN AYRILMAMAK ŞARTIYLA BU HER ZAMAN HER YERDE MÜMKÜNDÜR, DENILMIŞTIR. SISTEMIN ADI IKINCI PLANDA TUTULMUŞTUR. BIZDE ŞU ANDA PARLAMENTO GÖREVINI TBMM ÜSTLENMIŞTIR. BAZAN MECLIS DEVRE DIŞI KALMIŞ 5 KIŞI YA DA 150 KIŞI BU IŞI GÖRMÜŞTÜR. O DA BIR YASAMA ORGANI GIBI HAREKET ETMIŞTIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : okume (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kerestesi makbul bir Afrika ağacı Afrika'da yetişen, kerestesi parlak, öz odunu mor, dış odunu pembe renkli mobilyacılıkta kullanılan bir ağaç Afrika'da yetişen kerestesi parlak, öz odunu mor, dış odunu pembe bir ağaç Afrika ağacları Afrika'da yetişen, kerestesi parlak, öz odunu mor, dış odunu pembe renkli bir ağaç (Aucoumea)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön