23 Eylül 2014, Salı 17:22:27 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu kreş kelimesi/cumlesi/metni İbranice çevirisi
משתלה    
 
kreş kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Çocuk yuvası

kreş
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

kreş
kreşendo
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada kreş kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. kreş kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan kreş kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TALİKİ ŞART TALİKİ ŞART Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR IŞLEMIN YAPILMASININ, YERINE GETIRILMESININ KENDISINE BAĞLANDIĞI ŞART. BU ŞART GERÇEKLEŞINCE IŞIN DE YAPILMASI, YERINE GETIRILMESI GEREKMEKTEDIR: BUNUN ZIDDI ISE INFISÂHÎ ŞARTDIR; BOZUCU ŞART DEMEKTIR. ŞARTIN GERÇEKLEŞMESI ILE DE IŞLEM SONBULMAKTADIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : pencere kanadı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Sabit veya menteşe yardımıyla açılıp kapanan pencere elemanı
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön