27 Ağustos 2014, Çarşamba 22:10:40 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu kuran-ı kerim kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
Quran    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada kuran-ı kerim kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. kuran-ı kerim kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan kuran-ı kerim kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
OTOPSİ OTOPSİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ÖLÜ MUAYENESI. ÖLÜNÜN ÜÇ BOŞLUĞUNUN AÇILARAK, HÂKIM ÖNÜNDE HEKIM TARAFINDAN YAPILAN AMELIYE. KAFA, GÖĞÜS VE KARIN BOŞLUKLARININ AÇILARAK ÖLÜM SEBEBININ ARAŞTIRILMASI IŞI. BU IŞLEMIN SONUNDA DÜZENLENEN RAPORA DA OTOPSI RAPORU DENILIR. PRATIKTE OTOPSI TUTANAĞI ILE AYNI ANLAMDA KULLANILDIĞI OLURSA DA GENELDE OTOPSI SIRASINDA ORADA BULUNANLARCA TUTULUP IMZALANAN RAPORA OTOPSI TUTANAĞI DENILIR. CMK MD. 79, 80.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kemirilmek (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kemirme işi yapılmak veya kemirme işine konu olmak Kemirilmek işi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön