24 Nisan 2014, Perşembe 11:24:47 İyi Günler !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu lagaan kelimesi/cumlesi/metni Hintçe çevirisi
लगान    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada lagaan kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. lagaan kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan lagaan kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

TENMİYE TENMİYE Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
NEMÂLANDIRMA, ARTIRMA, BIR MALIN MADDÎ VEYA MÂNEVÎ BAKIMDAN DEĞER VE MIKTAR ARTIŞINA SEBEB OLMA VE BU AMAÇLA FAALIYET GÖSTERME.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : MÜSBİT (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Hastalık ve yaralardan dolayı pek hâlsiz ve kuvvetsiz kalan İspat eden, ispatlayıcı ispat eden
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish