01 Eylül 2014, Pazartesi 10:30:59 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu lazca kelimesi/cumlesi/metni Gürcüce çevirisi
Laz    
 
lazca kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Bu dille yazılmış olan Lazların kullandığı dil

lazca
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

Lazca
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada lazca kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. lazca kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan lazca kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
OTOYOL OTOYOL Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
OTOMOBILLERIN ŞEHIRLERARASI YOLLARDA TAKIP ETTIĞI GÜZERGÂH, SÜRAT YOLU, PARALI YOLLAR. ÖZELLIKLE TRANSIT TRAFIĞE TAHSIS EDILEN, BELIRLI YERLER VE ŞARTLAR DIŞINDA GIRIŞ VE ÇIKIŞIN YASAKLANDIĞI, YAYA, HAYVAN VE MOTORSUZ ARAÇLARIN GIREMEDIĞI, ANCAK IZIN VERILEN MOTORLU ARAÇLARIN YARARLANDIĞI VE TRAFIĞIN ÖZEL KONTROLE TABI TUTULDUĞU KARA YOLUDUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : çok güzel kadın (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
sanem,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön