29 Ağustos 2014, Cuma 08:28:33 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu lee min ho kelimesi/cumlesi/metni Korece çevirisi
이민호    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada lee min ho kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. lee min ho kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan lee min ho kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TAHVİL TAHVİL Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
DEĞIŞTIRME, ÇEVIRME, DÖNDÜRME, BIR IŞLEMDEN BIR BAŞKA IŞLEME ÇEVIRME, TAHAVVÜLE UĞRATMA. ÇOĞULU TAHVILÂTDIR. MESELÂ BIR BONO VEYA POLIÇENIN ŞEKIL EKSIKLIĞI NEDENIYLE TÜM, GEÇERIZ SAYILMASI YERINE BUNLARIN ÂDÎ SENET GIBI KABÛLÜ. ISLÂM ÜLKESININ DÜŞMAN ÜLKESI VEYA DÜŞMAN ÜLKESININ ISLÂM ÜLKESI SAYILMASINDA ISLÂM HUKUKÇULARININ ILERI SÜRDÜKLERI FIKIRLER BÖYLE BIR ESASA DAYANMAKTADIR. FARZ NAMAZINA NIYET EDEN KIŞI BÖYLE BIR N8MAZI KILMIŞSA O NAMAZIN KAZA NAMAZI YERINE GEÇMESI. BIR KISIM KAMU KURULUŞLARININ VE ANONIM ŞIRKETLERIN HÂMILINE YAZILI OLARAK BORÇ SENEDI ÇIKARMALARI VEYA PIYASAYA BORÇ SENEDI SÜRMESI. BAŞTAN SONA AYNI IBÂRE VE IFADELERI TAŞIYAN BORÇLANMA SENEDLERI. TTK MD. 464 VS. DEVLETIN 1 YIL, ANONIM ORTAKLIKLARIN EN AZ 2 YIL VE DAHA UZUN VADEYLE, ÖDÜNÇ PARA BULMAK AMACIYLA, ITIBARÎ KIYMETLERI EŞIT VE IBARELERI AYNI OLMAK ÜZERE ÇIKARDIKLARI BORÇ SENETLERIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : askıntı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Karşı cinsi rahatsız eden (kimse) Başkalarının sırtından geçinen (kimse)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön