26 Ekim 2014, Pazar 03:49:21 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu lllş kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
lllş    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada lllş kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. lllş kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan lllş kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
BERAAT İ ZİMMET ASILDIR BERAAT İ ZİMMET ASILDIR Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KIŞININ BORÇSUZ VE SUÇSUZ OLMASI ASILDIR. KIŞI DOĞUŞTAN ITIBAREN VE HAYATI SÜRESINCE KURAL OLARAK SUÇSUZ VE BORÇSUZDUR. SUÇLULUK VE BORÇLULUK ISTISNADIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : eren (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
t. Yetişen. Ermiş. Veli Fethiye ilçesinde, kayak merkezi olan bir dağ "Erenler" biçimi eskiden dervişler arasında bir seslenme sözü olarak kullanılırdı Benliğinden sıyrılmış, öz varlığından geçmiş, kendini Tanrı'ya adamış, ermiş, evliya, veli Benliğinden sıyrılmış, öz varlığından geçmiş, kendini Tanrı'ya adamış, ermiş, evliya, veli:"Bu adam vaktinin en büyük erenlerindendi." Ö. Seyfettin. Çokluk biçimi dervişler arasında bir seslenme sözü olarak kullanılır:"Ne yapmalı erenler, bunu yazan da böyle yazmış." M. Ş. Esendal Olağanüstü sezgileriyle birtakım gerçekleri gördüğüne inanılan kimse
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön