18 Eylül 2014, Perşembe 06:35:27 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu melhem kelimesi/cumlesi/metni Farsça çevirisi
پماد    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada melhem kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. melhem kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan melhem kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
EKSİK İKİ TARAFLI BORÇ EKSİK İKİ TARAFLI BORÇ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ASLINDA IKI TARAFLI OLUP DA SANKI BIR TARAF BORÇ ALTINA GIRIYORMUŞÇASINA BIR DURUM ARZEDEN AKITLERDE, BORÇ ALTINA GIREN TARAFIN YÜKLENECEĞI BORÇ. MESELÂ, ÂRIYETTE ÂRIYET ALAN ALDIĞI MALI IADE ETTIKTEN SONRA BORCU VAR MI, YOK MU? BUNUN ÜZERINDE DURULUR KI, BU BIR EKSIK IKI TARAFLI BORÇTUR. MALIN GERI TESLIMINDEN ÖNCE BU BORÇ YEKÛNU BILINMEZ.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : hâlen (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
şu anda, henüz, şimdiki hâlde Şimdi, şu anda, bugünkü günde tavır hareket veya davrânış, durum olarak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön