30 Eylül 2014, Salı 13:20:45 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu mentol -lü kelimesi/cumlesi/metni Azerice çevirisi
mentol -lü    
 
mentol -lü kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
İçinde mentol bulunan
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada mentol -lü kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. mentol -lü kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan mentol -lü kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MUAYYEN MAL VASİYYETİ MUAYYEN MAL VASİYYETİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BELIRLI MAL VASIYETINDE BULUNMA, MÜTEVEFFANIN, BIR KIMSENIN YARARINA OLARAK YALNIZCA BELIRLI BIR MALI VASIYET YOLU ILE BAĞIŞLAMASI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : tevdi etmek (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Vermek, bırakmak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön