27 Ocak 2015, Salı 22:58:34 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu metnin konusu nedir kelimesi/cumlesi/metni Almanca çevirisi
1-) was ist das thema des textes
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada metnin konusu nedir kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. metnin konusu nedir kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan metnin konusu nedir kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MÜREKKEB SUÇ MÜREKKEB SUÇ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIRDEN ÇOK SUÇUN BIRLIKTE IŞLENILMESI AMA BIRI DIĞERININ BIR AŞAMA ILERISINDE OLMASI HALI. MESELÂ KAVGA SIRASINDA HEM KÜFÜRLEŞME HEM DE ADAMI YARALAMA GIBI. BURADA DAHA AĞIR SUÇ HANGISI ISE ONUN CEZASI VERILIR. DAHA HAFIFINDEN DOLAYI BELKI AĞIRLAŞTIRILMASI CIHETINE GIDILIR. ADAM KALDIRMA VE IRZINA GEÇME DURUMU VS. GIBI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kızamıklı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kızamığa yakalanmış
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön