20 Aralık 2014, Cumartesi 05:37:36 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu musaib kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
المسيب    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada musaib kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. musaib kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan musaib kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MİSLİ MAL MİSLİ MAL Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ÖLÇÜLEBILEN, SAYILABILEN, TARTILABILEN VE EMSÂLI PIYASADA ÇOKÇA BULUNAN MAL. ELMA, YUMURTA, PORTAKAL VE BENZERLERI GIBI. ESKIDEN MISLÎ GIBI SAYILMAYIP DA GÜNÜMÜZDE SERI HALDE ÜRETILEN MALLAR DA, FABRIKASYON IMÂLATLAR DA MISLÎ MAL KABUL EDILEBILIR. ZIRA EFRADI ARASINDA AŞIRI BIR FARKLILIK YOKTUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : şimşeklenmek (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Şimşek çakmak Şimşeklenmek işi veya durumu
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön