01 Ağustos 2014, Cuma 06:43:54 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu navete çiye kelimesi/cumlesi/metni Gürcüce çevirisi
naveta of dew    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada navete çiye kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. navete çiye kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan navete çiye kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ARAZİ İ EMİRİYE ARAZİ İ EMİRİYE Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
DEVLET ARAZISI, BEYTÜLMAL TOPRAĞI, RAKABESI DEVLETIN, ZIRÂÎ IŞLETME HAKKI ISE ÜZERINDE BULUNANLARIN OLAN VE ALINIP SATILAMIYAN, IŞLEYENLERIN IŞLEMEKTEN VAZGEÇMESI HALINDE ALINAN TOPRAKLAR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : gabyar (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Yelkenli gemilerde serenlerle donanımlarının bakımıyla görevli tayfa Gabyadan sorumlu denizci Gabyacı
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön