01 Kasım 2014, Cumartesi 02:14:17 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu navete çiye kelimesi/cumlesi/metni Gürcüce çevirisi
navetta ნამი to    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada navete çiye kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. navete çiye kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan navete çiye kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ÖN İNCELEME RAPORU ÖN İNCELEME RAPORU Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
YAPILAN BIR ÖN INCELMEME IŞLEMINDEN SONRA HAZIRLANAN RAPOR, ÖN RAPOR. ASIL IŞLEME ZEMIN HAZIRLAYAN RAPOR. MYHK’NUN BIR GEREĞI ÖN INCELEME ILE GÖREVLENDIRILEN YETKILI KILINAN KIMSENIN TOPLADIĞI BÜTÜN BILGI VE BELGELER ILE HAKKINDA ÖN INCELEME YAPILANIN IFADESINI DE ALDIKTAN SONRA GÖRÜŞLERINI IÇEREN RAPORDUR. ÖN INCELEME BIRDEN FAZLA KIŞI TARAFINDAN YAPILMIŞSA FARKLI GÖRÜŞLER DE BU RAPORDA BELIRTILIR. BU RAPOR SORUŞTURMA AÇILIP AÇILMAMASI YÖNÜNDE KARAR VERILMESI IÇIN YETKILI MERCIYE SUNULUR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : menbalar (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
kaynak; bir şeyin çıktığı yer
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön