25 Ekim 2014, Cumartesi 17:31:55 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu nerdesin kelimesi/cumlesi/metni Fransızca çevirisi
nerdesin    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada nerdesin kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. nerdesin kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan nerdesin kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ÇALI ÇIRPI ÇALI ÇIRPI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BAĞ-BAHÇE, AĞIL GIBI YERLERIN ÇEVRESINE DIKILEN KURU ÇALI VE BENZERI KORUMAYA MAHSUS, KORUMA AMACIYLA KULLANILAN AĞAÇLAR. YEMEK VE EKMEK PIŞIRMEK IÇIN TOPLANILAN KURU BITKILER.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar : fransizca nerdesin -

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yayda (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Zodyak üzerinde, Akrep ile Oğlak arasında bulunan burç HINYE KAVS ŞESİB keman zemberek Yaz mevsimi Zenberek Kayseri ilinde, bir çok kuş türünü barındıran bir göl Hallacın pamuk veya yünü atmak için tokmak yardımıyla kullandığı araç Bir eğriden alınan parça Keman, viyolonsel gibi çalgılarda, titreşim yoluyla ses çıkarmaya yarayan parça Hallacın pamuk veya yünü atmak için tokmak yardımıyla kullandığı araç:"Karınları hallaç yayından kopup fırlamış gibi beyaz." R. H. Karay Zodyak üzerinde Akrep ile Oğlak arasında bulunan burcun adı Ok atmaya yarayan, iki ucu arasına kiriş gerilmiş, eğri ağaç veya metal çubuk. Çeşitli amaçlarla ve çeşitli biçimlerde yapılan esnek makine bölümleri Çeşitli amaçlarla ve çeşitli biçimlerde yapılan esnek makine bölümleri Ok atmaya yarayan, iki ucu arasına kiriş gerilmiş, eğri ağaç veya metal çubuk Bir eğriden alınan parça(geo.)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön