02 Ekim 2014, Perşembe 03:20:08 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu nerdesin kelimesi/cumlesi/metni Fransızca çevirisi
nerdesin    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada nerdesin kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. nerdesin kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan nerdesin kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ARTIRMA ARTIRMA Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MÜZÂYEDE, BIR MALIN SATIMINDA GERÇEK VE TAM DEĞERI BULARAK SATMAK IÇIN ALICILAR ARASINDA MEYDANA GETIRILEN REKÂBET, EN ÇOK BEDEL TEKLIF EDENE VERME USÛLÜ. BU DA IKI TÜRLÜDÜR. AÇIK ARTIRMA VE KAPALI ARTIRMA. EMEKTEN ELDE EDILEN FAKAT EMEK SAHIBINE ÖDENMEMIŞ OLAN DEĞER. SATIN ALINAN IŞ GÜCÜNE ELDE EDILEN KAZANÇTAN ÖDENMIYEN PAY.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : merdiven sahanlığı (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Merdiven boşluğu veya başı
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön