22 Aralık 2014, Pazartesi 21:28:02 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu not now kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
şimdi değil    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada not now kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. not now kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan not now kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
İMZA MAKAMINA KAİM İŞARETLER İMZA MAKAMINA KAİM İŞARETLER Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
IMZA YERINE GEÇEN IŞARETLER. IMZÂ ATAMIYANLARIN IMZA YERINE KULLANDIKLARI VE RESMÎ MAKAMLARCA BILINEN IŞARETLERI. BK MD. 15.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : inekte (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
İbne Nazım Hikmet'in bir oyunu zo Çok çalışan öğrenci Aptal, bön. Çok çalışan öğrenci. İbne Aptal, bön Dişi sığır sarıkız
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön