26 Kasım 2014, Çarşamba 00:58:19 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu o kova burcu kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
o Aquarian    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada o kova burcu kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. o kova burcu kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan o kova burcu kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KADIN CEZAEVİ KADIN CEZAEVİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
YALNIZCA KADIN TUTUKLU VE HÜKÜMLÜLERIN BULUNDURULDUĞU CEZAEVI. ŞÂYET BIR YERDE BÖYLE BIR CEZAEVI YOKSA O ZAMAN CEZAEVININ BIR VEYA BIRKAÇ ODASI SIRF KADINLAR IÇIN TAHSIS EDILIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kolibrigiller (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Omurgalı hayvanlardan, kuşlar sınıfına giren bir familya
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön