23 Temmuz 2014, Çarşamba 06:41:25 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu offer kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
teklif    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada offer kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. offer kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan offer kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MAHKEME İSTİKLALİ MAHKEME İSTİKLALİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MAHKEME BAĞIMSIZLIĞI. KUVVETLER AYRILIĞI PRENSIBININ TABIÎ BIR SONUCU OLARAK HIÇBIR KIŞI VEYA KURUM YARGI YETKISININ KULLANILMASINDA HÂKIMLERE EMIR VE DIREKTIF VEREMEZ, GÖRÜLEN DAVA KONUSUNDA GÖRÜŞME AÇILAMAZ, SORU SORULAMAZ, DAVA HAKKINDA KANAAT BEYAN EDILEMEZ. MÜSLÜMAN YÖNETIMLERDE DE GEÇMIŞTE YARGI MAKAMINA GELEN HER KADI DAVACI VE DAVALI HER KIM OLURSA OLSUN EŞIT MUÂMELE ETMIŞ, HIÇ KIMSE HAKLI BIR NEDEN BULUNMADIKÇA ONLARI GÖREVLERINDEN ALAMAMIŞTIR, AZLEDEMEMIŞTIR. AY MD. 138 VE CMK MD. 150.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : pantolonculuk (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Pantolon dikme veya satma işi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön