23 Nisan 2014, Çarşamba 22:57:44 İyi Geceler !
Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu offer kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
1-) (Fiil Kullanımı) takdim etmek, arzetmek, sunmak; teklif etmek, (fiyat) vermek; göstermek; meydana çıkmak görünmek, gözükmek. offer battle savaş açmak. offer for sale satılığa çıkarmak. offer resistance karşı koymak.
2-) ( (Ad)) teklif; fiyat teklif (Ad)
3-) v.sun: (Nesne)teklif
4-) sunabilmek
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada offer kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. offer kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan offer kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

MUAMELESİZ GIYAP MUAMELESİZ GIYAP Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
DURUŞMAYA TARAFLARDAN BIRISININ GELMEMESI ÜZERINE DURUŞMANIN YAPILMAMASI VE ILERIYE ERTELENMESI. IŞLEM YAPILMAKSIZIN VERILEN GIYAP KARARI.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : sondaj (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Dünya yüzeyinde delik açmaya yarayan yöntemlere verilen ad Bir durum, bir düşünce ile ilgili olarak yapılan yoklama, araştırma Sonda ile yoklama, sondalama
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish