18 Nisan 2014, Cuma 00:21:55 İyi Geceler !
Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu oppa ne demek kelimesi/cumlesi/metni Korece çevirisi
어떤 오빠    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada oppa ne demek kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. oppa ne demek kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan oppa ne demek kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

TEFEÜL TEFEÜL Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
FAL AÇTIRMA, FALA BAKMAK, KEHÂNET TASLAMAK, BIR ŞEYLER SEZMEK VE BIR KONUDA GELECEĞE YÖNELIK BAZI ŞEYLER SÖYLEMEK. BU TÜR HAREKET HUKUKÇA DA DINCE DE YASAKLANMIŞTIR. MÜSLÜMANLIKTA FALCILIK VE KEHÂNETTE BULUNMA YASAKTIR.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kilometrelerce (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Mesafece uzun süren
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish