26 Kasım 2014, Çarşamba 18:05:36 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu oppa ne demek kelimesi/cumlesi/metni Korece çevirisi
그 오빠 을 의미합니까 무엇    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada oppa ne demek kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. oppa ne demek kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan oppa ne demek kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
MENFEZ MENFEZ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
NÜFUZ EDILECEK YER, DELIK, SUYUN BIR YERE GIRECEĞI DELIK. SÜREKLI OLARAK AKAN YA DA YAĞIŞ SONUCU OLUŞAN KÜÇÜK AKARSULARI, YOL GÖVDESININ BIR TARAFINDAN DIĞER TARAFINA GEÇIRMEK IÇIN KULLANILAN YAPILARDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : MÜSKİT (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Susturan, söyliyecek söz bırakmayan, susmağa mecbur eden
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön