22 Ekim 2014, Çarşamba 07:43:27 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu oturma odası kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
غرفة المعيشة    
 
oturma odası kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
Ev halkının oturması için ayrılmış oda

oturma odası
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

oturma odası
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada oturma odası kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. oturma odası kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan oturma odası kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
GECE VAKTİ GECE VAKTİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KANUNA GÖRE GÜNEŞIN BATIŞINDAN BIR SAAT SONRA BAŞLAYIP GÜNEŞIN DOĞUMUNDAN BIR SAAT ÖNCESINE KADAR OLAN ZAMAN. TCK MD. 502. FAKAT BU TANIM YAPILAN IŞIN MAHIYETINE GÖRE DE DEĞIŞIKLIK GÖSTERIR. MESELÂ; IŞ HUKUKUNDA GECE MESÂISI: GECE SAAT 22.00 ILE ERTESI GÜN SABAH 06.00 ARASINDAKI ZAMANDA YAPILAN IŞIN ADIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : arap sabunu (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Potasla yapılan, yumuşak, esmer bir sabun
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön