18 Aralık 2014, Perşembe 20:14:53 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu pırasa kelimesi/cumlesi/metni Rusça çevirisi
Лук-Порей    
 
pırasa kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
fıransa KÜRRAS Zambakgillerden, sapından ve yapraklarından yararlanılan, çok yıllık bir kış sebzesi Allium porrum olarak tanımlanan, zambakgillerden, sapından yararlanılan, çok yıllık bir kış sebzesi Zambakgillerden, sapından yararlanılan, çok yıllık bir kış sebzesi (Allium porrum)

pırasa
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

pırasa
pırasa bıyıklı
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada pırasa kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. pırasa kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan pırasa kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ALENEN HAYASIZCA VAZ U HAREKETTE BULUNMAK ALENEN HAYASIZCA VAZ U HAREKETTE BULUNMAK Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
INSANLAR GÖRE GÖRE UTANMAZCA HAREKET VE CINSÎ ILIŞKILERDE BULUNMAK, BU TÜR DAVRANIŞLAR SUÇ SAYILMAKTADIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kevser (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Cennette bulunduğuna inanılan kutsal su Cennet ırmaklarının kaynakları Cennet'te bir havuz veya nehir Pek çok hayır. Hikmet, ilim. Kur'an, İslâm, tevhid. İlmi Ledün. Ma'rifetullah Kesretten mübâlağa. Çokluğun gayesine varan şey. Gayet çok şey Kıyamete kadar gelecek Âl, Ashâb, Etbâ' ve onların iyilikleri, hayırları Bereket Hz. Peygamberimize (a.s.m.) verildiği vaad edilen bir Cennet nehri Cennette bulunduğuna inanılan kutsal ırmak, havuz veya çeşme
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön