17 Eylül 2014, Çarşamba 14:31:33 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu pırasa kelimesi/cumlesi/metni Rusça çevirisi
лук-порей    
 
pırasa kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
fıransa KÜRRAS Zambakgillerden, sapından ve yapraklarından yararlanılan, çok yıllık bir kış sebzesi Allium porrum olarak tanımlanan, zambakgillerden, sapından yararlanılan, çok yıllık bir kış sebzesi Zambakgillerden, sapından yararlanılan, çok yıllık bir kış sebzesi (Allium porrum)

pırasa
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

pırasa
pırasa bıyıklı
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada pırasa kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. pırasa kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan pırasa kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
REVOLUTİON REVOLUTİON Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
INKILÂB IHTILAL, BIR YERDE DÜZENI DEĞIŞTIRIP INKILABDA BULUNMA. KLASIK VE TUTUCU AKIMLARA KARŞI DINLER HEP BIRER INKILÂP GIRIŞIMI ILE GELMIŞ VE TOPLUMLARI, IÇINE DÜŞTÜKLERI BATAKLIKLARDAN KURTARMAYA ÇALIŞMIŞLARDIR. O NEDENLE DE INKILAPÇI LIDERLERIN DAVETÇILERI PEYGAMBERLER GELMIŞTIR. ATALARIN GELENEKLERINE KARŞI DURUP YENI FIKIRLER ÜRETME.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : göçebe (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
göçer, göçkün, yürük, Cemal Süreyya'nın, 1966 TDK Edebiyat ödülünü de almış bir şiir kitabı, Mevsimlere göre ülke veya yer değiştiren, Mevsimlere göre ülke veya yer değiştiren (hayvan), Değişik şartlara bağlı olarak belli bir yöre içinde çadır, hayvan ve öteki araçlarla yer değiştiren, yerleşik olmayan (kimse veya topluluk), göçer, Değişik şartlara bağlı olarak belli bir yöre içinde çadır, hayvan ve öteki araçlarla yer değiştiren, yerleşik olmayan (kimse veya topluluk), göçer:"Karakaçanları, sürüleriyle dağ dağ dolaşan göçebe çobanlarıdır." A. Haşim,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön