24 Ekim 2014, Cuma 12:31:13 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu panda thelo esena kelimesi/cumlesi/metni Yunanca çevirisi
theLoan panda εσένα    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada panda thelo esena kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. panda thelo esena kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan panda thelo esena kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
FEDERAL DEVLET FEDERAL DEVLET Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIRDEN ÇOK DEVLETIN DIŞA KARŞI BIRLEŞMELERI IÇITE ISE BIR ÖLÇÜDE BAĞIMSIZ OLMALARI BIÇIMINDE OLUŞTURULAN BIRLEŞIK DEVLET. MESELÂ, ALMANYA, A.B.D. KANADA GIBI. BURADA FEDERE DEVLETLERIN HEPSINDE GEÇERLI BIR FEDERAL ANAYASA MEVCUTTUR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : zadik (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Alüminyum, bakır ve magnezyum katılmış bir çinko alaşım,
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön