19 Aralık 2014, Cuma 20:06:14 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu papağan kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
papağan    
 
papağan kelimesi anlamı / hakkında bilgiler :
İtl. İnsan konuşmasını taklid edebilen bir ku behbehan tuti BEBGA Papağangillerden olan kuşlara verilen ad Duyduklarını düşünmeden olduğu gibi tekrarlayan kimse Tek familyası papağangiller olan, papağan olarak bilinen bütün kuşları kapsayan takım

papağan
kelimesi imla klavuzuna göre benzer kullanışları :

papağan
papağan anahtarı
papağangiller
papağanlar
papağanlaşma
papağanlaşmak
papağanlık, -ğı
papağanyemi
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada papağan kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. papağan kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan papağan kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
NADİR NADİR Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ÇOK AZ BULUNUR, ENDER OLAN, DEĞERI BULUNMAYAN, ARASIRA MEYDANA GELEN. ÇOĞULU NÂDIRÂTDIR; ÇOK SEYREK MEYDANA GELEN ŞEYLER, BENZERI ÇOK AZ BULUNAN ŞEYLER. ENDER-I NÂDIRÂT: ÇOK AZ BULUNANLARIN EN AZ BULUNANI. ÇOK SEYREK BULUNAN KIYMETLI MAL VEYA OLAYLAR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : yalanci (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Yalan söylemeyi huy edinmiş olan (kimse):"Yalancının mumu yatsıya kadar yanar." Atasözü KALBZEN MİMSAH YELMA' MEYYAN Gerçek olmayan, gerçeğe benzetilmiş Gerçek olmayan, gerçeğe benzetilmiş:"Fakat ben bu yalancı neşeye inanıyordum." R. N. Güntekin Yalan söylemeyi huy edinmiş olan (kimse)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön