23 Ekim 2014, Perşembe 12:21:38 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu parev kelimesi/cumlesi/metni Ermenice çevirisi
pareve    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada parev kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. parev kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan parev kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KÜLTÜR ATAŞESİ KÜLTÜR ATAŞESİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BULUNDUĞU ÜLKE ILE KENDI ÜLKESI ARASINDAKI KÜLTÜREL ILIŞKILERI IZLEYIP GELIŞTIRMEYE ÇALIŞAN TEMSILCI.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : sigir dili (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
BEYAZÎ hodan öküzdili Batı ve Kuzey Anadolu'da yetişen, mavi ya da mor renkli çiçekler açan otsu bir bitki Cönk Sığırdiligillerden, 3060 cm yükseklikte, tüylü, çok yıllık ve otsu bir bitki, öküzdili (Anchusa officinalis)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön