24 Temmuz 2014, Perşembe 03:15:57 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu pbyç ort kelimesi/cumlesi/metni Gürcüce çevirisi
Avg pbyç    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada pbyç ort kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. pbyç ort kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan pbyç ort kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
BANKA GARANTİLİ BONOLAR BANKA GARANTİLİ BONOLAR Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KALKINMA VE YATIRIM BANKALARINDAN KREDI KULLANAN ORTAKLIKLARIN, BU KREDILERIN TEMINATI OLARAK BORÇLU SIFATIYLA DÜZENLEYIP, ALACAKLI BANKAYA VERDIKLERI EMRE MUHARRER SENETLERDEN, BU KREDIYI KULLANDIRMIŞ OLAN BANKACA KENDI GARANTISI ALTINDA IHRAÇ EDILEN BIR SERMÂYE PIYASASI ARACIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : çek valf (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
çek vana İçinden gaz akışının geçmesine bir yönde izin veren, ters yönde gaz akışını otomatik olarak kapayan ve durduran vana Depodaki suyun kaçmasını önlemek için kullanılan araç
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön