28 Şubat 2015, Cumartesi 15:49:14 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu playful kiss kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
oynak öpücük    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada playful kiss kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. playful kiss kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan playful kiss kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
NAFAKA MÜKELLEFİYETİ NAFAKA MÜKELLEFİYETİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR KISIM KIMSELERIN MUHTAÇ BULUNAN YAKINLARINA YAPMAK ZORUNDA OLDUĞU YARDIM BORCU; BU, KANUNLA ZORUNLU HALE GETIRILMIŞTIR. YARDIM YAPILMAZSA O ZAMAN MAHKEMECE YARDIMIN YAPILMASI ZORUNLU OLARAK KARARLAŞTIRILIR. MÜSLÜMANLIKTA NAFAKA TERIMI ZEKATTAN ÇOK DAHA GENIŞ BIR ANLAMDADIR. ESASINDA FARZ OLAN ZEKÂT, VACIP OLAN KURBAN VE FITRA, SÜNNET TÜRÜNDEN OLAN PEK ÇOK YARDIMLAR NAFAKA TERIMI IÇERISINDE DÜŞÜNÜLEBILIR. ISLÂM HUKUKUNDA INFAK MÜESSESELERI MODERN HUKUKTAKINDEN ÇOK DAHA GENIŞ VE ÇEŞITLIDIR. BUNUN EN YAYGIN ÖRNEĞI VAKIFLARDIR. BU YOLLA GELIR SAHIPLERINDEN MUHTAÇLARA GELIR TRANSFERI SAĞLANILMIŞ, SOSYAL GÜVENLIK MÜESSESELERI OLUŞTURULMUŞTUR. KUR'AN'DA INFAK VE NAFAKA TERIMI DE SIKÇA ZIKREDILMIŞTIR. KIŞILER SEVDIKLERINDEN INFAK ETMEDIKÇE ALLAH KATINDA IYI BIR DERECEYE ERIŞEMEYECEĞI DE ÂYETLERDE IFADE BUYURULMUŞTUR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : kıskaçlamak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kıskaç duruma gelmek Kıskaçlamak işi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön