31 Temmuz 2014, Perşembe 20:34:23 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu playful kiss kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
playful kiss    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada playful kiss kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. playful kiss kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan playful kiss kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
TERKEDİLMİŞ ARAZİ TERKEDİLMİŞ ARAZİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
METRÛK ARAZI VEYA ARÂZI-I METRÛKE: IŞLENILMEKTEN VAZGEÇILEN TOPRAKLARA TERKEDILMIŞ ARAZI DENILIR. ANCAK BIR KAMU MENFAATININ GERÇEKLEŞMESI IÇIN TERK VE TAHSIS EDILEN ARAZIYE DE METRÛK ARAZI DENIR. YANI KAMUYA AIT VE KAMUNUN ORTA MALI, ORTAKLAŞA, KULLANDIĞI ARAZI DEMEKTIR. MEYDANLAR, PAZAR VE HARMAN YERLERI, MER'ÂLAR VS. GIBI. OSMANLI DÖNEMINDE ARAZININ KISIMLARINDAN BIRISIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : geceleme (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Gecelemek işi Gecenin geç saatlerine kadar bir şeyle uğraşmak Geceyi bir yerde geçirmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön