22 Ekim 2014, Çarşamba 16:48:03 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu porna kelimesi/cumlesi/metni Arapça çevirisi
الاباحية    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada porna kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. porna kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan porna kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SAHİB İ ARZ SAHİB İ ARZ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
TOPRAĞIN SAHIBI, TOPRAĞIN ASIL MÂLIKI. OSMANLI VE ISLÂM TOPRAK SISTEMINDE ŞÂYET RAKABE DEVLETIN VE ZIRÂÎ IŞLETME HAKKI ÇIFTÇILERIN ISE O ZAMAN DEVLET ARZIN SAHIBI, VATANDAŞ ISE HAKKI TASARRUF SAHIBIDIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : resmî dil (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Bir ülkede kanunla kabul edilen dil
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön