27 Şubat 2015, Cuma 02:21:37 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu raycebi kelimesi/cumlesi/metni Gürcüce çevirisi
rayceb    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada raycebi kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. raycebi kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan raycebi kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
STANDARDİZASYON VEYA STANDARDİZATİON STANDARDİZASYON VEYA STANDARDİZATİON Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BELLI ÖLÇÜYE KOYMA, STANDART HALE GETIRME. BIR KISIM GIDA VE BENZERI MADDELERI BIR ÖLÇÜ DAHILINE KOYMA. STANDARTLAŞTIRMAK.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : zanaatçılar (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Belli bir zanaatla uğraşan, bir zanaatı meslek edinen emekçi, zanaatkâr zanaatkar
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön