24 Nisan 2014, Perşembe 09:39:26 Günaydın !
Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu red kit neler yapar kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
red kit Göster Neler Yapar    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada red kit neler yapar kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. red kit neler yapar kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan red kit neler yapar kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

NEC Multisync 5FGe NEC Multisync 5FGe Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Bilgisayar Terimi )  ( Rastgele Bilgisayar Terimi )
Sonsuz sayıda renk gösterebilen, maksimum çözünürlüğü 1024x768 Non-Interlaced ve bant genişliği 80 MHz olan MultiSync 5FGe düşük enerji maliyeti ile de dikkat çeken bir Monitör çeşidi.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : cerh (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Kesb u kâr eylemek. Kazanmak Yaralama, bir görüşü çürütme Yara Şahid, yalancı ve fâsık olduğundan dolayı mahkemede hâkimin şâhidin şehâdetini reddetmesi Baş ve yüzden başka uzuvlardan birisini yaralamak Birisinin fikrini çürütüp kabul etmemek Bir kimseye söğmek. Taan etmek. Sözle gönül incitmek Çürütme yara, birisinin fikrini çürütüp kabul etmemek; yalancı ve fâsık olduğundan dolayı mahkeme hâkimin, şâhidin şahitliğini reddetmesi Yaralama
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish