01 Şubat 2015, Pazar 00:30:28 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu red kit neler yapar kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
Kırmızı kiti Neler yapar    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada red kit neler yapar kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. red kit neler yapar kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan red kit neler yapar kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
AYIP DAVASI AYIP DAVASI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
MÜŞTERININ, SATIN ALDIĞI MALDA GÖRDÜĞÜ BIR SAKATLIK, KUSUR VE AYB SEBEBIYLE YAPILAN SÖZLEŞMEYI YA BOZMAK IÇIN YAHUT AYIPDAN DOĞAN EKSIKLIĞIN GIDERILMESI IÇIN YAHUT DA BENZERI SAĞLAM BIR DIĞER MALLA DEĞIŞTIRILMESI IÇIN AÇTIĞI DAVADIR.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : acarlık (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Acar olma durumu
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön