20 Nisan 2014, Pazar 13:54:31 İyi Günler !
Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
 
Çeviri Sonucu süperlative kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
1-) mükemmel
   
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada süperlative kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. süperlative kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan süperlative kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
   

 

 

 

TADADİ TADADİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ÖRNEKLEME KABILINDEN, SAYILABILEN, SAYILAN, SAYIYA GELEN. BUNUN ZIDDI TAHDÎDÎDIR. SINIRLI BIÇIMDE SAYILAR, BAŞKASI DÜŞÜNÜLMEYEN DEMEKTIR. KANUNLARDA BIR KISIM ŞEYLER SAYILDIKTAN SONRA "VE SAIRE", "VE BENZERLERI", "GIBI" ŞEKLINDE IFADE BITIYORSA O HÜKÜMLER VE SIRALAMALAR BIRER TADÂDÎ HÜKÜMLERDIR, ÖRNEKLEMELERDIR.
 
Kelime Anlamı Rastgele bilgi : almanlaştırma (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Almanlaştırmak işi Almanlara özgü yaşayış tarzı kazandırmak
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish