25 Temmuz 2014, Cuma 21:15:22 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu saç taramak kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
saç taramak    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada saç taramak kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. saç taramak kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan saç taramak kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
KALEM KALEM Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
YAZI VASITASI, BÜRO, MAHKEME KALEMI, YAZIŞMALARIN IDARE EDILDIĞI YER, GELEN-GIDEN EVRAK KAYIT YERI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : okaliptus (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Sıtma ağacı Toprağın suyunu çekerek yerin bataklık duruma gelmesini önleyen bir ağaç Mersingillerden, toprağın suyunu çekerek yerin bataklık duruma gelmesini önleyen bir ağaç Boyu yüz metreyi aşabilen bir ağaç Asıl yurdu Avustralya olan, boyu 100 m'yi aşabilen, toprağın suyunu çekerek yerin bataklık duruma gelmesini önleyen bir ağaç Mersingillerden, asıl yurdu Avustralya olan, boyu 100 m'yi aşabilen, toprağın suyunu çekerek yerin bataklık duruma gelmesini önleyen bir ağaç (Eucalyptus globulus)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön