24 Ekim 2014, Cuma 13:17:21 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu saç taramak kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
saç taramak    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada saç taramak kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. saç taramak kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan saç taramak kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ÜTOPİST ÜTOPİST Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ÜTOPYAYLA UĞRAŞAN, KURGUYA DAYALI DÜŞÜNCE SISTEMINI SAVUNAN. MEVHUM MÜKEMMEL YERDE YAŞAYAN KIMSE. MESELÂ FARABÎ, FAZIL MEDINE KITABINDA MÜKEMMEL BIR DEVLETIN VE YÖNETICISININ NASIL OLMASI GEREKTIĞINI HAYALINDE DÜŞÜNÜP ORTAYA KOYMUŞTUR. KAMPANELLA DA UTOPYA ADLI ESERINDE BENZERI BIR DEVLET KURGUSUNU IŞLEMIŞTIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : sureta (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Görünüşe göre; yalandan Görünüşte. Zâhiren Yalandan Görünüşe göre, görünüşte
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön