31 Ekim 2014, Cuma 13:57:32 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu saat geç oldu kelimesi/cumlesi/metni İngilizce çevirisi
it's late    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada saat geç oldu kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. saat geç oldu kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan saat geç oldu kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
SORUMSUZLUK ANLAŞMASI SORUMSUZLUK ANLAŞMASI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
SÖZLEŞMENIN TARAFLARINDAN BIRISI VEYA HER IKISININ SÖZLEŞMENIN SONUCUNDAN SORUMLU OLMADIKLARINI IÇEREN BIR ANLAŞMA YAPMASI. SÖZLEŞME YAPILINCA TARAFLAR ARASINDA KESINLIK KAZANDIĞINI VE HIÇBIR BOZMA HAKKININ BULUNMADIĞINI IÇEREN BIR ANLAŞMA. BÖYLE BIR ANLAŞMA ILE HILE VE AĞIR KUSUR HALI BERTARAF EDILEMEZ. ÖYLE BIR DURUM BULUNUYORSA SÖZLEŞMENIN KARŞI TARAFI HILE VE AĞIR KUSUR NEDENIYLE HER ZAMAN FESHEDEBILIR.
 

Bu kelime için daha önce yapılan aramalar :

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : bıçaklatmak (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Bıçakla saldırıyı tahrik etmek, bıçakla saldırtmak ve yaralatmak Bıçaklatmak işi
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön