30 Ağustos 2014, Cumartesi 21:27:28 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu salam necsen kelimesi/cumlesi/metni Rusça çevirisi
салями что НИКС    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada salam necsen kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. salam necsen kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan salam necsen kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ŞAHSİ DAVA ŞAHSİ DAVA Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR KISIM SUÇLARDA SAVCININ DEVREYE GIRMEDEN ŞAHISLARIN BIZZAT CEZA MAHKEMELERINDE AÇIP TAKIP EDEBILDIKLERI DAVALAR. CMK MD. 344 DE VE SAIR BIR KISIM KANUNLARDA SAYILAN SUÇLARDAN DOĞAN DAVALAR BÖYLEDIR. ŞAHSÎ CEZA DAVASINI KIŞININ BIZZAT TAKIBI ŞARTTIR. DAVA AÇMADAN KIŞI ÖLMÜŞSE MIRASÇILARI ONUN YERINE DAVA AÇIP DA TAKIP EDEMEZ. MESELÂ HAKARET, SÖVME, GAYR-I KANUNÎ REKÂBET VE BENZERI DAVALAR BÖYLEDIR. CMK MD. 344, 364.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : hafifletme (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Hafifletmek işi uyutmak Hafiflemesine yol açmak, hafifleştirmek
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön