19 Aralık 2014, Cuma 16:16:38 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu salam necsen kelimesi/cumlesi/metni Rusça çevirisi
НИКС салями    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada salam necsen kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. salam necsen kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan salam necsen kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
RABITA RABITA Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
ILGILI, ALÂKA, BAĞLANTI, BIR ŞEY ILE KURULAN ILIŞKI. ALLAH (C.C.) ILE GÖNÜLLER ARASINDA KURULAN MÂNEVÎ BAĞ, CEZBE DURUMU, TERTIPLI OLMA.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : karga (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
cula LEFH gurap tülgü zağ KERAKER Zoolojide, Corvus olarak tanımlanan kanatları geniş, tüyleri kara renkte, tarla ve bahçelere çok zarar veren kuş Bir şeyin asıl durumunu yitirerek baş aşağı olması Yelkenleri toplama Bir şeyin asıl durumunu yitirerek, baş aşağı olması Siyah tüylü, geniş kanatlı, gezici ve ötücü kuş Kargagillerden, kanatları geniş, tüyleri kara renkte, tarla ve bahçelere çok zarar veren kuş (Corvus)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön