24 Temmuz 2014, Perşembe 16:00:15 İyi Günler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri İngilizce çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak İngilizce Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu scan now kelimesi/cumlesi/metni Türkçe çevirisi
Şimdi tarama    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada scan now kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. scan now kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan scan now kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
BAŞKANLIK SİSTEMİ BAŞKANLIK SİSTEMİ Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
DEVLET BAŞKANININ GENELDE HALK TARAFINDAN SEÇILDIĞI VE YÜRÜTME GÜCÜNÜ ELINDE BULUNDURAN TEMSILÎ DEMOKRASI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : baklali (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
HALLER faba ful sultaniye BESBELE BAKLA' Bu bitkinin yeşil ürünü veya kuru tanesi Bir zinciri oluşturan halka veya parçalardan her biri Bir zinciri oluşturan halkalardan her biri Yurdumuzun her yerinde yetiştirilen, taneleri badıç içinde bulunan bir sebze Baklagillerden, yurdumuzun her yerinde yetiştirilen, taneleri badıç içinde bulunan bir bitki (Vicia faba)
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön