23 Kasım 2014, Pazar 07:42:24 Günaydın !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu seks filmi seyret kelimesi/cumlesi/metni Tay Dili çevirisi
ชมภาพยนตร์ มีเพศสัมพันธ์    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada seks filmi seyret kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. seks filmi seyret kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan seks filmi seyret kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
DELİL BAŞLANGICI DELİL BAŞLANGICI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
BIR DIĞER IFADEYLE TAHRÎRÎ BEYYINE BAŞLANGICI, YAZILI BEYYINE BAŞLANGICI; KANUNUN ARADIĞI NITELIKLERI TAM TAŞIMAMAKLA BERABER YINE DE BIR HAREKET NOKTASI OLUŞTURAN DELILLER, DESTEKLEYICI SAIR BILGI VE BULGULARLA DELIL OLMA NITELIĞI TAŞIYAN BULGU.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : merserize (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Parlaklık verilmiş pamuk ipliği Bu iplikle yapılmış olan Kimyasal bir yöntemle parlaklık verilmiş pamuk ipliği
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön