28 Ocak 2015, Çarşamba 18:12:05 İyi Akşamlar !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu selam iyigeceler kelimesi/cumlesi/metni Arnavutça çevirisi
hi Goodnight    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada selam iyigeceler kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. selam iyigeceler kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan selam iyigeceler kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
AZAMİ DİNGİL AĞIRLIĞI AZAMİ DİNGİL AĞIRLIĞI Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
KARAYOLLARINDA YÜK TAŞIYAN TAŞITLARIN YOLLARA VE YAPILARA ZARAR VERMEMESI IÇIN BELIRLENEN DINGIL YÜK ÇEKME VE TAŞIMA AĞIRLIĞI. KTK MD. 3.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : sağgörülü (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Sağgörüsü olan, basiretli
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön