28 Şubat 2015, Cumartesi 00:34:29 İyi Geceler !

Reklamlar

Tüm Dillere Çeviri Türkçe çeviri için çeviri yapılacak dili seçiniz
   
Çeviri Yapılacak Kaynak Dil Kaynak Dil Çevirilecek Dil Çevirilecek Dil
<< Yer Değiştir >>
 

 
Çeviri Yapılacak Kelime Çeviri Yapılacak Türkçe Metin, Kelime veya Cümle
Temizle
Çeviri Sonucu selam iyigeceler kelimesi/cumlesi/metni Arnavutça çevirisi
hi Goodnight    
 
Not : Türkçe Sözlük web sitesi üzerinden yaptığınız bu aramada selam iyigeceler kelimesinin sözlük anlamı ve eşanlamı nedir, nasıl okunur hakkında bilgi verilmektedir. selam iyigeceler kelimesinin çevirisi veya eşanlamları ile ilgili açıklamalar, anlamlar, deyimler, imla kuralları, dini bilgiler, teknik bilgiler, tıp bilgileri ve diğer bilgileri eksik veya hatalı olabilir. Burada yer alan selam iyigeceler kelimesi ile ilgili tüm açıklamalar bilgi amaçlıdır. Eksik veya hatalı çevirileri, imla klavuzu hatalarını, sözlük hatalarını lütfen bize iletiniz.  Türkçe Sözlük ekibi tarafından tespit ettiğiniz hata kontrol edilip düzeltilecektir.
ÇIPLAK MÜLKİYET ÇIPLAK MÜLKİYET Terimler Sözlüğünden ( Rastgele Hukuk Terimi )  ( Rastgele Hukuk Terimi )
RAKABE MÜLKIYETI, ASIL MALIKIN YALNIZ RAKABE MÜLKIYETI OLUP INTIFA VE ISTIFADE HAKKI BAŞKALARININ ELINDE VE KONTROLÜNDE OLAN MAL. KURU MÜLKIYET HAKKI.
 

Reklamlar

Kelime Anlamı Rastgele bilgi : viagra&kk=tr&ck=en>yamalı bohça (kelimesi nedir, anlamı, hakkında, bilmedikleriniz) :
Tutarsız, birbirine uymayan şeyler için kullanılır peçvörk kırkpare
 
Çeviri Yapılan Diller : Afrikaans Albanian Arabic Belarusian Bulgarian Chinese (Basitleştirilmiş ve Geleneksel) Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Spanish Serbian Slovak Slovenian Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Vietnamese Welsh Yiddish

 
Sayfa başına dön